Easy Black Latte su aktyvia anglimi svorio netekimui

Yra daug gėrimų, kuriuos valgome per dieną, tačiau pirmoji vieta ilgą laiką ir papildomai visada užima kavą. Milijonai žmonių geria jį visame pasaulyje įvairiomis formomis, nuo juodos iki espreso iki pieno tirpių ar ne pieninių. Ką verta paminėti, kava turi gana įvairų poveikį žmogaus organizmui, o yra rytinis energijos šaltinis, kurio gali pakakti visai veiklos dienai. Praėjus vos akimirkai po puodelio su mėgstamu gėrimu į burną, mes nesuprantame, kad yra tokių kavos veislių, kurios leidžia per trumpą laiką numesti svorio. Jei kam nors rūpi toks poveikis, tiesiog pasiekite Easy Black Latte taurę. Tai geriausių kavos rūšių mišinys kartu su aktyvuota anglimi ir MCT aliejumi. Tokia kompozicija leidžia atsikratyti visų papildomų kilogramų, kurie beveik iš karto įgijo didelį populiarumą, taip pat tarp aktorių ir įžymybių.

Easy Black Latte – kas tiksliai tai yra ir kaip tai veikia?

Easy Black Latte

Visi žinome, kad kova su antsvoriu yra procesas, reikalaujantis daug savęs neigimo ir tiesiog geležinės savikontrolės. Lieknėjimo gydymą, skirtą išmatuotoms rezultatams gauti, daugiausia turėtų sudaryti keli labai svarbūs elementai, tinkama mityba, didelė kasdienio judėjimo dozė ir papildas, pagreitinantis medžiagų apykaitos transformaciją ir virškinimą. Paskutinis taškas paprastai yra užuodęs, todėl atsiranda daug siaubo, nežinodamas, kodėl svoris nenori nukristi. Dažniausiai ši priežastis yra įprastas nenoras vartoti tabletes, galų gale, tai ne taip retai apsunkina skrandį. Easy Black Latte tai atitinka, nes ji sujungia aistrą kavos vartojimui su labai veiksmingomis priemonėmis, padedančiomis numesti svorio. Netgi galima sakyti, kad kava kartu su aktyvuota anglimi ir MCT aliejumi yra puikus junginys, turintis labai teigiamą poveikį. Pats „Easy Black Latte” gamintojas, t. y. kava su aktyvuota anglimi, remiantis naujausiais dietologijos srities tyrimais, žengė dar vieną žingsnį. Kurdamas šio kavos maisto papildo receptą, jis įdėjo du gerai žinomus ingredientus, prie kurių jis pridėjo trečdalį, gaudamas svorio netekimo palaikymo agentą.

Easy Black Latte – būrys

Easy Black Latte sudėtis yra tokia: išrūgų milteliai (pienas), anti-caking agentas – silicio dioksidas, arabica-robusta kava, MCT aliejaus milteliai, kuriuose yra vidutinės grandinės riebalų rūgščių, šokolado aromatas, kondensuoto pieno aromatas, saldiklis – sacharozė, aktyvuota anglis (kokosas).

Ir dabar kažkas daugiau apie svarbiausius ingredientus, kuriuos galima rasti šioje kavoje.

  • Aktyvuota anglis daugeliui žinoma tik iš kosmetikos ir, svarbiausia, iš dantų balinimo pastų. Šis naudojamas lengvai juoda latte taip pat kilęs iš lazdyno riešutų ir nebuvo įtrauktas į šią seriją netyčia. Jo savybės stebina ir apima jį naudoti svorio netekimo papilduose. Daugelis yra susipažinę su jo gydomuoju poveikiu, kuris padeda sumažinti virškinimo negalavimų simptomus, dažniausiai viduriavimą, apsinuodijimą maistu ir pilvo pūtimą. Aktyvuotai angliai būdingos absorbcijos savybės, leidžiančios surišti toksiškas medžiagas, kad vėliau jos galėtų būti pašalintos iš organizmo. Tai daro jį veiksmingu detoksikuojančiu vaistu. Jis veikia panašiai su riebalų rūgštimis, tai yra, jis užfiksuoja jų perteklių ir apsaugo nuo absorbcijos, kad jie nebūtų deponuojami raukšlių pavidalu ant klubų ar pilvo. Jo antibakterinis poveikis taip pat verta įvertinti, ir tai skatina greitesnį žaizdų gijimą, įskaitant dirginimą virškinimo sistemoje, skrandyje ar žarnyne.
  • MCT aliejus labai skiriasi nuo kitų aliejų riebalų grandinių ilgio ir paprastai gaunamas iš kokoso aliejaus, kurio sudėtyje yra daug maistinių medžiagų. Reguliariai naudojamas MCT aliejus ne tik veikia greitesnį svorio netekimą, bet ir daugelį kitų labai svarbių žmonių sveikatos aspektų.
Maistinės vertėsTurinys 15 gTurinys 100 g
Energijos [kcal]43284
Energijos [kJ]1801203
Baltymų [g]1,510
Angliavandenių [g]853
Cukraus kiekis [g]6,241,3
Riebalų [g]0,42,5
Sočiųjų riebalų rūgščių kiekis [g]0,42,4

„Easy Black Latte” naudojimas

Šios kavos paruošimas yra nereikšmingas, nes supilame 3 šaukštelius miltelių arba 15 g, užpilame karštu, bet ne verdančiu vandeniu. Ką verta pažymėti, mes nemaišome tirpalo su pridėtu kaušeliu. Taip pat nerekomenduojama viršyti rekomenduojamų dienpinigių. Easy Black Latte sudėtyje yra net 84 mg kofeino vienoje porcijoje, kuri gaunama tiesiai iš momentinės kavos.

Easy Black Latte: KAINA -32%

Vartotojų nuomonės ir poveikis

Easy Black Latte
Atsiliepimai

Easy Black Latte visų pirma yra lieknėjimo kava. Internete jūs susidūrsite su daugybe šio produkto apžvalgų, kurios pradeda mėgautis vis populiaresniu populiarumu. Taigi atrodo, kad tik asmeniniai testai galėtų pateikti apčiuopiamus, išsamius ir visiškai nešališkus vertinimus, kaip elgtis. Gamintojas užtikrina, kad būtų reguliariai naudojamas. Labai teigiamų žmonių netrūksta. Yra informacijos apie pagreitintą svorio netekimą dėl šio produkto, daug recenzento palaiko jų svorio netekimą net ilgą laiką, tai yra grupė, visiškai patenkinta rezultatais.

Tačiau, jei jau kalbame apie gėrimų iš „Easy Black Latte” poveikį, buvo atlikti tyrimai šiuo klausimu, kurie gali daug pasakyti apie šios priemonės veiksmingumą. Tyrimo metu net 97% dalyvavusiųjų pastebėjo svorio kritimą nuo 8 iki 16 kg. Gamintojo pranešime, kaip jau minėjome, 3-4 kilogramų lašai per savaitę yra norma. Veiksmingo svorio netekimo pažadas su šiuo produktu yra puikus. Sprendimą pirkti „Black Latte” verta priimti peržiūrėjus specialistų nuomones.

Easy Black Latte
PROMOTION -32%