Slim Dropico – kapky pro hubnutí

Nedostatek času a energie způsobuje spoustu problémů lidem, kteří chtějí ztratit zbytečné kilogramy. Pozornost zaměřená na realizaci jejich profesních plánů často vede ke špatným stravovacím návykům. Špatně vyvážená jídla, nízký obsah vitamínů a minerálů a nedostatek fyzické aktivity vedou k obezitě. Nejproblematičtějšími místy jsou břicho a stehna pro ženy i muže. Všechny tyto faktory způsobují, že lidé stále častěji používají nejrůznější zeštíhlující látky. Slim Dropico je moderní doplněk stravy zaručující rychlé a dlouhodobé účinky.

Popis produktu Slim Dropico

Přírodní složky Slim Dropico ve formě kapek jsou velmi pohodlným způsobem použití. Můžete je přidat do vody nebo do své oblíbené šťávy a pití. Velmi jednoduché použití zvyšuje pohodlí při používání. Správně složené složky rostlin podporují spalování tuků, což vede ke snížení hmotnosti. Kromě toho blokují vaši chuť k jídlu, takže se nebudete přejídat mezi jídly a ztratíte touhu po sladkostech. Doplněk stravy podporuje správné trávení.

Je nutné rozpustit 20 kapek denně v neúplné sklenici vody nebo oblíbené šťávy a pití. Před použitím lahvičku protřepejte. Během dne nepřekračujte doporučenou dávku. Výrobek nelze použít jako náhradu za vyváženou a pestrou stravu. Požití doporučené části poskytuje příznivý účinek na tělo a zajišťuje hubnutí. Doplněk stravy by měl být skladován v těsně uzavřeném obalu při pokojové teplotě, daleko od slunečního světla. Chraňte před přístupem pro děti. Balení obsahuje 50 ml výrobku.

slim Dropico

Působení rostlinných složek

 • Paraguayský extrakt z listů cesmíny – Rostlina má antioxidační a protináhodné vlastnosti. Kromě toho snižuje cholesterol. Jeho působení způsobuje zablokování ukládání tuku. Urychluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Paraguayská cesmína má svůj podíl trávicích procesů, který je lepší a reguluje hladinu cukru. Zlepšuje metabolismus.
 • Extrakt z zázvorového oddenku a trikolóra fialová – Zázvor je vysoce ceněnou složkou v medicíně, vzhledem k jeho zdravotním vlastnostem. Stimuluje produkci endorfinů, což vede k lepší pohodě a humoru. Rostlina je přírodní spalovač tuků. Snižuje chuť k jídlu a způsobuje pocit sytismu déle než obvykle. Trikolóra fialová pomáhá kontrolovat nadměrnou chuť k jídlu. Stimulací trávicích procesů vám umožní asimilovat mnoho živin. Pomáhá také vyrovnat se se žaludečními problémy.
 • Pampeliška a mudrce – Rostliny pomáhají odstraňovat nahromaděný tuk na nejproblematičtějších místech. Mimo jiné po stranách a břiše. Pomáhají spalovat tuk a působí cholereticky. Tím, že se zbaví toxinů z těla, reaguje lépe na složky produktu. V důsledku toho dojde ke snížení hmotnosti a vaše pohoda je lepší.
 • Máta peprná a milovníci – Máta peprná vám umožní zbavit se nadýmání. Zvyšuje sekreci žaludeční šťávy a produkci žluči, což zlepšuje metabolismus. Naproti tomu milování pomáhá zbavit se toxinů z těla. Má také pozitivní vliv na vlasy a pokožku.

Složení produktu Slim Dropico

Složení: nosítka – glycerol, deionizovaná voda, extrakt z listů paraguayské cesmíny (Ilex paraguariensis), extrakt z zázvorového oddenku (Zingiber officinalenRoscoe), extrakt z listů máty peprné (Mentha piperita), extrakt z kořene pampelišky (Taraxacum officinale Weber), tříbarevný fialový bylinný extrakt (trikolóra Viola), extrakt z listů sage (Salvia officinalis).

Slim Dropico: CENA – 25%

Výhody používání výrobku

 • snížení tělesného tuku;
 • výrazně snižuje chuť k jídlu;
 • inhibuje absorpci tuku;
 • stimuluje metabolismus a spalování tuků;
 • pohodlná forma příjmu,
 • snižuje nadýmání a přeplnění;
 • lepší absorpci než tablety.

Kontraindikace použití přípravku může být alergií na jakoukoli složku doplňku stravy. Nicméně, žádná taková reakce těla nebyla pozorována u lidí používajících Slim Dropico.

Slim Dropico – recenze pro spotřebitele

Doplněk stravy velmi vhodný k použití. Mnohem pohodlnější než velké tobolky k polykání. Dlouhé hodiny v práci a nedostatek času na zdravé stravování způsobily, že jsem hromadil zásoby tuku v oblasti břicha a slaniny. Doplněk stravy mi pomohl zbavit se zbytečných kilogramů. Můj život se stal uspokojivější a mám více pozitivní energie.

Drops mi změnil život. Zase ze mě udělali ženu plnou energie a elánu. Nemyslela jsem si, že hubnutí může být tak příjemné. Ztratil jsem hodně váhy a jsem 100% spokojen s působením doplňku. Rád to doporučím svému nejlepšímu příteli.

V poslední době jsem jedl nezdravé jídlo velmi často. Hod-psi, kastroly a další věci mi způsobily problémy s nadváhou. Velké množství sladkostí dále zhoršilo můj stav. Měl jsem potíže se soustředěním a spánkem kvůli večernímu jídlu. Můj metabolismus byl narušen a cítil jsem se špatně. Díky kapkám jsem byl schopen ztratit tuk z břicha. Moje stehna zeštíhlila a zase jsem si užívala života. Byl to skvělý pocit. Cítila jsem se jako novorozeně.

Doplněk stravy mi doporučil kolega z práce. Když jsem se díval na její fotku z minulosti, nemohl jsem uvěřit, že kdysi měla problém s obezitou. Rozhodl jsem se to zkusit. Koneckonců, nic neztratím. A účinek byl ohromující. Podařilo se mi zbavit se takzvané pneumatiky. Měl jsem hodně pozitivní energie. Už žádné nadýmání a žádné sezení před televizí a pojídání žetonů. Začal jsem používat život. Potkávám přátele, potkávám nového partnera. Jsem prostě šťastná.

Účinky po aplikaci kapek byly patrné po pouhých dvou týdnech používání. Jednoduché použití a velmi dobré složení vám umožní zbavit se přebytečného tělesného tuku velkolepým a trvanlivým způsobem. Jsem velmi potěšen, protože jsem dosáhl velmi dobrých výsledků. Zbavil jsem se tuku ze stehen a slaniny a promítací břicho s nevzhlednými záhyby pro mě přestalo být problémem. Koneckonců jsem si mohl vychutnat štíhlou postavu, o které jsem snil velmi dlouho. Splnily se mi touhy zlepšit kvalitu mého života.“

Slim Dropico – účinky aplikace

slim dropico recenze

Účinky použití slim dropico doplněk stravy jsou velmi uspokojující. Díky správně složenému složení výrobku jsou účinky patrné po krátké době používání. Lidé užívající kapky vykazují úbytek hmotnosti a snížení tělesného tuku. Obsah léčivých látek se širokým spektrem účinku vám umožní udržet pokožku, vlasy a nehty ve velmi dobrém stavu. Po snížení hmotnosti bude vaše tělo stále pevné a elastické. Díky zázračným vlastnostem kapek získal život doplňků barvu. Je to pohodlnější a uspokojivější. Optimismus jim navždy přišel do života. Zeštíhlené tělo je výsledkem suplementace. Zdravá strava navíc již není problémem, ale pouze skutečným potěšením

Viz kapky pro hubnutíPRO

MOTION – 25%