O’lisse – perfekcyjny olejek pod prysznic dla skóry o szczególnych potrzebach

Szukasz produktu, dzięki któremu każdy prysznic będzie dla Twojego ciała luksusem i momentem wytchnienia? Pragniesz podarować sobie profesjonalne otulenie i uczucie niesamowitego nawilżenia i świeżości? Olejek pod prysznic O’lisse jest produktem stworzonym właśnie dla Ciebie. Przyjrzyjmy się mu z bliska. 

O problemie – dlaczego nasza skóra wymaga profesjonalnych kosmetyków? 

Coraz więcej osób boryka się ze skórą przesuszoną, atopową bądź skłonną do alergii. Zaczerwienie, swędzenie czy pękanie, to problemy skórne, które wymagają wyjątkowej pielęgnacji. Co więcej, także skóra normalna potrzebuje odpowiedniego nawilżenia. Olejek pod prysznic O’lisse jest więc rozwiązaniem stworzonym dla każdego. 

O produkcie – poznaj O’lisse

Olejek zamknięty jest w elegancko wyglądającym opakowaniu. Dozownik jest perfekcyjnie dopasowany – na gąbce czy dłoni uzyskujemy doskonałą ilość olejku do umycia całego ciała. Zapach produktu jest delikatny i subtelny. Kolor żółty olejku wynika z naturalnych składników. Pojemność to 300ml. Produkt cechuje naturalne pH na poziomie 5.5, dzięki czemu z powodzeniem mogą go stosować również dzieci od 3 roku życia. 

O'lisse Olejek pod prysznic over cosmetics

Jak działa olejek pod prysznic O’lisse?

Skóra po użyciu olejku jest przyjemnie delikatna i gładka w dotyku oraz perfekcyjnie nawilżona. Już po pierwszym użyciu możemy dostrzec, że skóra jest zregenerowana, a podrażnienia znacznie złagodzone. Olejek utrzymuje naturalną barierę ochronną skóry, jednocześnie doskonałe ją myjąc. Produkt dzięki użytym składnikom, działa odżywczo i nawilżająco zarówno na skórę, jak i na włosy.

Skład 

Olejek pod prysznic zawiera drogocenne oleje, które mają rewelacyjny wpływ na kondycję naszej skóry. Olej sojowy i rycynowy to najlepszy, naturalny sposób nawilżenia. Co więcej, by wzmocnić efekt działania olejku pod prysznic,  cenne oleje wzbogacono o bisabolol. To składnik, który wykazuje silne właściwości łagodzące i regenerujące skórę. To właśnie dzięki niemu podczas stosowania olejku do kąpieli, nasza skóra odczuwa ogromną ulgę w walce z przykrymi dolegliwościami. 

Jak stosować olejek O’lisse?

Olejek nanosimy na wilgotną skórę całego ciała. Następnie masujemy aż do uzyskania piany i dokładnie spłukujemy. Jeśli chcemy poprawić kondycję włosów, wówczas olejek należy nałożyć pomijając nasadę na około 10 minut. 

Opinie i efekty 

Regularne stosowanie olejku pod prysznic O’lisse przynosi idealnie wygładzoną, nawilżoną i aksamitną w dotyku skórę, oraz zdrowe i piękne włosy. Opinie dotychczasowych użytkowników oleju są jednoznaczne – to profesjonalny, skuteczny produkt w niskiej cenie. Przekonaj się osobiście!