EleverLash – innowacyjny produkt na długie i gęste rzęsy

Piękne i gęste rzęsy to marzenie każdej pani, bez względu na wiek. Spojrzenie spod gęstych rzęs jest zalotne, kuszące i piękne, wzbudza zachwyt koleżanek i mężczyzn. Rzęsy potrafią całkowicie zmienić wygląd twarzy. Dzięki nim twarz nabiera młodzieńczego i radośniejszego charakteru, oczy są pięknie podkreślone, a rysy wydają się cieplejsze. Niestety, mało która kobieta może się pochwalić długimi i gęstymi rzęsami. Rzęsy, podobnie jak włosy, często wypadają i zamiast dodawać uroku, powodują, że twarz jest smutna i bez wyrazu. Ich osłabienie i nadmierne wypadanie może mieć wiele przyczyn. Często jest to wynik złej diety, zaburzeń hormonalnych, zachodzących w organizmie procesów starzenia się oraz stosowania niektórych leków czy występujących chorób. Oczywiście można ratować się sztucznymi rzęsami, ale nie jest to wygodne rozwiązania. Sztuczne rzęsy wymagają częstych wizyt u kosmetyczki, są kosztowne, a poza tym nasilają istniejący problem. Lepszym sposobem jest odżywka lub serum do rzęs, które w kilka tygodni potrafią zmienić oprawę oka. Oczywiście nie wszystkie dostępne na rynku produkty, działają tak samo. Należy patrzeć na skład, działanie oraz bezpieczeństwo stosowania. Ważne, aby odżywka działała kompleksowo, wydłużała i pogrubiała rzęsy, wzmacniała je od środka, a także wspomagała szybszy wzrost nowych. Według wielu osób, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem rzęs, najlepsza odżywka do rzęs na porost to EleverLash.

EleverLash – innowacyjna formuła dla zdrowych rzęs

EleverLash to odżywka, które powstała z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy borykają się z problemem słabych, przerzedzonych i wypadających rzęs. Jest efektem wieloletnich badań laboratoryjnych, które pozwoliły stworzyć innowacyjny produkt, które stanowi awangardę wśród odżywek do rzęs. Dzięki niej krótkie i rzadkie rzęsy nie będą już problemem. Kuracja EleverLash nie wymaga żadnego przygotowania, przeprowadza się ją w domu, samodzielnie, niemal w każdych warunkach.

EleverLash stymuluje cebulki rzęs. Dzięki bezpośredniej aplikacji na oko wszystkie składniki odżywcze przedostają się do cebulek mieszków włosowych, dlatego efekt jest niemal natychmiastowy. Odżywka EleverLash pielęgnuje, odżywia, regeneruje, wzmacnia rzęsy i skórę powiek oraz stymuluje wzrost włosków rzęs. Rzęsy szybciej rosną, są silniejsze, dłuższe, grubsze i gęstsze, a także zdecydowanie mniej podatne na wypadanie i uszkodzenia mechaniczne.

EleverLash – kompleksowe działanie na wiele problemów

eleverlash

Odżywka EleverLash działa na wiele problemów. Wystarczy poświęcić minutę dziennie, aby już po dwóch tygodniach zobaczyć dłuższe i zdrowsze rzęsy. Odpowiednie skomponowane składniki przedostają się do cebulek mieszków włosowych, stymulują je do wzrostu, dzięki czemu efekt jest bardzo szybki. Odżywka sprawia, że:

 • spojrzenie jest zalotne i uwodzicielskie, pełne wyrazu,
 • rzęsty robią się mocniejsze, dłuższe i zdecydowanie gęstsze,
 • pojawia się efekt sztucznych rzęs,
 • rzęsy są wyraźnie ciemniejsze, dzięki czemu oprawa oczu staje się wyraźna,
 • rzęsy są wzmocnione, zdrowe i odżywione, a wypadanie jest zahamowane. 

EleverLash – bezpieczny i skuteczny skład

Odżywka EleverLash wyróżnia się innowacyjnym składem, który jest bezpieczny dla zdrowia, nie powoduje działań niepożądanych. Składniki odżywki są zupełnie bezpieczne dla oczu i ich okolic. Przed wypuszczeniem na rynek, odżywka przeszła liczne testy dermatologiczne i alergologiczne, które nie wykazały negatywnego oddziaływania.

Badania przeprowadzone przez niezależne instytucje potwierdziły, że produkt jest bezpieczny, nie wywołuje uczuleń, alergii ani podrażnień. Co ważne, EleverLash nigdy nie był testowany na zwierzętach, dlatego jest polecany dla osób ceniących ekologiczny styl życia.

EleverLash: CENA

EleverLash – jak stosować odżywkę do rzęs?

Odżywka występuje w wygodnym pojemniczku z aplikatorem, o pojemności 3 ml. Jedno opakowanie wystarcza na 3-6 miesięcy. Zużycie jest uzależnione do etapu kuracji, ponieważ dla potrzymania efektów odżywkę stosuje się dużo rzadziej niż w pierwszym etapie. Stosowanie odżywki EleverLash jest bardzo proste, ale należy pamiętać o systematyczności, ponieważ tylko wtedy składniki będą mogły zadziałać. Wystarczy minuta dziennie, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi rzęsami. Odżywkę najlepiej nakładać wieczorem, po wykonaniu demakijażu. Rzęsy muszą być czyste i suche, EleverLash nakłada się za pomocą specjalnego aplikatora na górną powiekę. Należy poczekać, aż odżywka wchłonie się, wtedy składniki zaczną działać. Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach regularnego stosowania odżywki, ale największe zmiany obserwuje się po 3 tygodniach kuracji. W początkowym okresie produkt należy stosować codziennie, a po osiągnięcia zadowalających rezultatów rzadziej, 2-3 razy w tygodniu.

Dla kogo przeznaczona jest odżywka EleverLash?

Odżywka może być stosowana przez osoby obojga płci, w wieku powyżej 18 lat. Mogą ją stosować osoby noszące soczewki kontaktowe, cierpiące na choroby i wady wzroku, panie posiadające sztuczne rzęsy. Przeciwwskazaniem nie jest również makijaż permanentny. Mogą ją również stosować osoby, które mają założone sztuczne rzęsy. Produkt polecany jest dla osób o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. Odżywka rekomendowana jest również dla wszystkich, których rzęsy przerzedziły się w wyniku choroby, chemioterapii lub stosowania niektórych leków. Jednym okresem, w którym nie zaleca się stosowania odżywki, jest ciąża oraz okres karmienia piersią. Wynika to z tego, że nie ma wystarczającej ilości badań, które potwierdzałaby bezpieczeństwo produktu.

EleverLash – efekty i opinie na temat odżywki 

eleverlash opinie

Odżywka EleverLash cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest polecana przez zadowolone klientki oraz kosmetyczki, które uważają, że to najlepsza odżywka do rzęs. Większość znalezionych w sieci opinii jest pozytywna, użytkowniczki są zadowolone ze stosowania produktu, efekty w postaci długich i gęstych rzęs są szybko zauważalne dla otoczenia. Co bardzo ważne, rzęsy są mocne, odporne na działanie czynników mechanicznych, tj. ocieranie wacikiem czy noszenie okularów.

Wiele pań, które wcześniej zastanawiały się, jaka odżywka do rzęs jest najlepsza, teraz ma już pewność i nie chce zamienić jej na żadną inną. Spora grupa użytkowniczek zrezygnowała z używania tuszu, ponieważ pod wpływem odżywki, rzęsy bez makijażu wyglądają równie pięknie, są długie, ciemne i gęste. Spojrzenie nabrało blasku, wyrazu, a twarz wygląda dużo młodziej.

Co najbardziej chwalą użytkowniczki odżywki:

 • spektakularne efekty, w postaci długich i gęstych rzęs, które pojawiaj się bardzo szybko,
 • dobra podatność na stylizacje,
 • piękny, ciemny kolor rzęs,
 • dobra kondycja i znaczące zahamowanie wypadania włosków,
 • długotrwałe działanie,
 • brak podrażnień, które często występują po innych tego typu preparatach,
 • dobra wydajność i ładny wygląd opakowania.

Każda pani, a także pan, którzy mają problem ze słabymi, wypadającymi rzęsami, powinni sięgnąć po EleverLash. To najlepsza odżywka na rynku, polecana zarówno przez profesjonalistów, jak i użytkowników. Nie ma sobie równych, jest doskonale tolerowana, dlatego każdy może cieszyć się jej rewelacyjnym działaniem.

EleverLash
PROMOCJA
-30%