Easy Black Latte z aktywnym węglem na odchudzanie

Jest wiele napojów, które spożywamy w ciągu dnia, jednak pierwsze miejsce od dawna i w dodatku niezmiennie zajmuje właśnie kawa. Na całym świecie pije ją miliony ludzi i to w różnych postaciach, zaczynając od czarnej, po espresso, aż do rozpuszczalnej z mlekiem, lub bez. Co warto zaznaczyć, kawa ma dosyć zróżnicowany wpływ na ludzki organizm, będąc jednocześnie porannym źródłem energii, która może wystarczyć na cały dzień aktywności. Już chwilę po podniesieniu do ust filiżanki ze swoim ulubionym napojem, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że istnieją takie odmiany kawy, które pozwalają schudnąć i to w krótkim czasie. Jeśli komukolwiek zależy na takich efektach, wystarczy sięgnąć po kubek Easy Black Latte. Jest to mieszanina najlepszych gatunków kawy połączona z węglem aktywnym oraz olejem MCT. Taki skład pozwala pozbyć się wszystkich nadprogramowych kilogramów, przez co niemal natychmiast zyskała dużą popularność, również wśród aktorów i celebrytów.

Easy Black Latte – czym właściwie jest i jak działa?

easy black latte

Wszyscy wiemy, że walka z nadwagą jest procesem, który wymaga wiele samozaparcia i wręcz żelaznej samokontroli. Kuracja odchudzająca mająca przynieść zmierzone efekty, powinna głównie składać się z kilku bardzo istotnych elementów, właściwej diety, dużej dawki codziennego ruchu oraz suplementu przyspieszającego przemiany metaboliczne i trawienie. Ostatni punkt zazwyczaj jest zaniedbywany, przez co wielu wpada w konsternację, nie wiedząc, dlaczego waga nie chce spaść. Najczęściej tego powodem jest zwykła niechęć do brania tabletek, w końcu te nie tak rzadko obciążają żołądek. Easy Black Latte wychodzi temu naprzeciw, ponieważ łączy w sobie zamiłowanie do spożywania kawy z wyjątkowo skutecznymi środkami pomagającymi zrzucić kilogramy. Można nawet śmiało przyznać, iż kawa razem z węglem aktywnym i olejem MCT to związek doskonały, o wysoce pozytywnych działaniach. Sam producent Easy Black Latte, czyli kawy z węglem aktywnym na podstawie najnowszych badań w dziedzinie dietetyki poszedł o krok dalej. Komponując recepturę tego kawowego suplementu diety, postawił na dwa doskonale znane składniki, do których dodał trzeci, jednocześnie otrzymując środek wspierający odchudzanie.

Easy Black Latte – skład

Skład Easy Black Latte jest następujący: serwatka w proszku (mleko), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, kawa instanizowana arabica-robusta, olej MCT w proszku zawierający średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe, aromat czekoladowy, aromat mleka skondensowanego, substancja słodząca – sukraloza, węgiel aktywny (z orzecha kokosowego).

A teraz coś więcej o najważniejszych składnikach, które można znaleźć w tej kawie.

  • Węgiel aktywny znany jest przez wielu jedynie z kosmetyków, a przede wszystkim z past wybielających zęby. Ten akurat użyty w Easy Black Latte także pochodzi z orzecha laskowego i nie znalazł się w tym składzie przypadkowo. Jego właściwości są zaskakujące i zaliczają go do użytku w suplementach wspomagających odchudzanie. Wielu zna jego działanie lecznicze, które pomaga łagodzić objawy dolegliwości trawiennych, najczęściej biegunek, zatruć pokarmowych oraz wzdęć. Węgiel aktywny charakteryzuje się właściwościami absorpcyjnymi, które pozwalają na wiązanie substancji toksycznych, tak aby te w późniejszym czasie mogły być usunięte z organizmu. Sprawia to, że jest skutecznym środkiem detoksykującym. Działa podobnie w przypadku kwasów tłuszczowych, czyli wychwytuje ich nadmiar oraz przeciwdziała wchłanianiu tak, aby nie odkładały się w postaci fałd na biodrach czy brzuchu. Wartym docenienia jest również jego działanie antybakteryjne, a te sprzyja szybszemu gojeniu się ran, również podrażnień wewnątrz układu pokarmowego, w żołądku czy jelitach.
  • Olej MCT różni się znacząco od innych olejów swoją długością łańcuchów tłuszczowych, a uzyskiwany jest zazwyczaj z oleju kokosowego, który zawiera w składzie liczne substancje odżywcze. Regularnie stosowany olej MCT nie tylko wpływa na szybszą utratę wagi, ale także na wiele innych bardzo ważnych aspektów ludzkiego zdrowia.
Wartości odżywczeZawartość w 15 gZawartość w 100 g
Energia [kcal]43284
Energia [kJ]1801203
Białko [g]1,510
Węglowodany [g]853
Zawartość cukrów [g]6,241,3
Tłuszcze [g]0,42,5
Zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych [g]0,42,4

Stosowanie Easy Black Latte

Przygotowanie tej kawy jest banalnie proste, ponieważ wsypujemy 3 miarki proszku, czyli 15 g, zalewamy to gorącą, lecz nie wrzącą wodą. Co warte zaznaczenia, roztworu nie mieszamy załączoną miarką. Nie zalecane jest także przekraczanie zalecanej dziennej porcji do spożycia. Easy Black Latte zawiera w jednej porcji, aż 84 mg kofeiny, która pochodzi wprost z kawy rozpuszczalnej.

Easy Black Latte: CENA -32%

Opinie i efekty konsumentów

easy black latte opinie
opinie

Napój, jakim jest Easy Black Latte jest przede wszystkim kawą odchudzającą. W sieci można natknąć się na mnóstwo recenzji tego produktu, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Więc wydaje się, iż jedynie osobiste testy mogłyby przynieść namacalne, wyczerpujące oraz w pełni bezstronne oceny, co do działania. Producent zapewnia, że regularne stosowanie. Nie brakuje osób nastawionych bardzo pozytywnie. Istnieją bowiem informacje o przyspieszonym zrzucaniu kilogramów za sprawą tegoż produktu, duża liczba recenzentów wspomaga w taki sposób swoje odchudzanie nawet przez długi czas, jest to grupa w pełni zadowolona z wyników.

Jeśli jednak już mowa o działaniu napojów z Black Latte, to zostały na ten temat przeprowadzone badania, mogące powiedzieć dużo na temat efektywności tego środka. W czasie badania, aż u 97% osób, które brały w nim udział, zostały zauważone spadki masy od 8 do 16 kg. W zapowiedzi producenta, jak już wspomnieliśmy, spadki rzędu 3-4 kilogramów w ciągu tygodnia są normą. Obietnica skutecznego schudnięcia za pomocą tego produktu jest duża. Decyzję o zakupie Black Latte warto podjąć po wcześniejszym zapoznaniu się z opiniami specjalistów.

Easy Black Latte
PROMOCJA -32%